На листеке написать дектант с чесливнеками записати два речення пидкреслыты пидмет и присудок в реченях двух встановыты зв"язок слив у речени

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
п"ятнадцять,двадцять п"ять,шістдесят,сімнадцять,тридцять шість,дев"яносто вісім,тридцять,двадцять три. У класі вчяться двадцять три учні. (підмет учні ставимо питання учні (що роблять?)вчаться. значить це буде присудок) В магазин робітники завезли дев"яносто вісім коробок винограду. (підмет робітники ставимо питання робітники (що зробили?) завезли)