На озері від пристані одночасно відпливають 2 катери.Один з них рухається зі шв 25км/год під кутом 30 до берега,а інший - зі шв 30км/год перпендикулярно до берега.Якою буде відстань між човнами через 6 хв?Відповідь округлити до...

На озері від пристані одночасно відпливають 2 катери.Один з них рухається зі шв 25км/год під кутом 30 до берега,а інший - зі шв 30км/год перпендикулярно до берега.Якою буде відстань між човнами через 6 хв?Відповідь округлити до сотих км.