На терезах зрівноважили свічку,запалили її і побачили,що маса свічки зменшилась.Чому? Хіба в цьому разі не проявляєця закон збереження маси речовин?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Свічка складається з парафіну. Парафін - це суміш всіх гомологів метану, а органічні сполуки горять з утворення CO2 (газ) і H2O. Газ змішується з повітрям, тому маса свічки зменшується