Наділіть кожного з названих героїв повісті-казки М.Павленко " Русалонька із 7-В" трьома прикметниками-характеристиками Софійка - Сашко - Вадим- Сніжана - Ірка Завадчук -

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Софійка - добра, щира, милосердна Сашко - добрий, щирий, простий Вадим - зазнайко,   Сніжана - наївна, добра, щаслива Ірка Завадчук - зухвала, погана, зазнайка