Надо сказать, что вы делаете в классе, до и после занятий I [ Sometimes [ ... ] [ In class. [ Usually

Надо сказать, что вы делаете в классе, до и после занятий I [ Sometimes [ ... ] [ In class. [ Usually[ ... ] [ Before classes. [ Always [ ... ] [ After classes. [ Never [ ... ] [ Это задание. П омогите пожалуйста
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I sometimes make mistakes in class. I usually talk to my classmates before classes. i always walk in the park after classes. I never misbehave in class.