Надо составить 10 предложений на тему present perfect 3 Вопросительных предложениях, 3 утвердительных, 4 отрицательных

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Have you ever been to the gym? Has she already got a new phone? Have they ever seen the crocodile? He has already done homework. She has already been to theater. I have just finished the game. He has never seen a good movie. She hasn't seen any horses. They haven't been in America. I haven't been in Africa.