Надпишите над каждым словом іменник присудок ітд Втрата народом мови - це трагедія всіх трагедій, бо тоді губиться весь попередній досвід, зафіксований у ній.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
втрата (іменник.) народом (ім.) мови (ім.) - це(займенник) трагедія(ім.), бо(прийменник) тоді(прислівник) губиться(дієслово) весь(прикметнник) попередній (прикметник) досвід(ім.), зафіксований (дієприкметник)у(прийменник) ній(займенник).