Написаний самостійно, а не скачаний з мережі Інтернет!!!твір-роздум "Мої роздуми над повістю Гоголя " Шинель""

Написаний самостійно, а не скачаний з мережі Інтернет!!! твір-роздум "Мої роздуми над повістю Гоголя " Шинель""
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мени сподобалась повисть Н.В Гоголя"Шинель". Тому що ця повисть актуальна й у нас час.Я вже котрий раз дивуюсь,як,як письменники бачуть ,що буде й у майбутьному,звисно це не в буквальному понятти.У ций повисти головним героем е Акакий Акакиевич Башмачкин. Вин така проста людина,така трудолюбива,працюе з видкритою душею.Вин бидна  людина,у тому смисли,що його вси принижують,смиються над ним,йому дуже обидно.Вин ходить дома у протертому халати,п"е чай.Вин багато чого соби не дозволяе,не живе у розкошах.Мени особисто його шкода.Акакий Акакиевич працюе до пизна,пише ци бумаги,усиляки документи,сильно працюе,а живе у бидноти.Його головна циль экономити на соби,та купити соби нову шинель.У той час як його хазяива едять що хочуть,одягаються у що хочуть.Ось я й думаю,несправедливисть правила у той час,править й зараз.Ти,хто працюють багато,заробляють копийки,а ти ,хто роблять легку роботу та ще й крадуть недоброосовистно,ти живуть гарно. Все написала свою думку.Не забудь нажати на "спасибо". удач