Написать 5 речень з фразеологізмами:пропустити мимо вух лізти, поперед батька в пекло,плювати проти вітру,поставити під удар,міцно триматися на ногах

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Мій товариш Павло любить пропускати все мимо вух.  Мій батько завжди говорить : " Не лізь поперед батька в пекло."  Я завжди міцно тримаюсь на ногах. Не люблю  плювати проти вітру. багато хто хоче  поставити  мене під удар.