Написать про свой жыццёвы выпадак .ПО БЕЛОРУССКОМУ ЯЗЫКУ СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Написать про свой жыццёвы выпадак .ПО БЕЛОРУССКОМУ ЯЗЫКУ СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У мяне ёсць сапраудная сяброука . Яе завуць (имя ). И наша сяброуства было праверанна многа разоу . Яна заусёды прыходзиць мне на да памогу у цяшкую хвилину .  Не так дауно я хварэла . Да мяне зайшла (сяброука) , яна прыйшла праведаць мяне . Но пораз не каторы час ёй пазванили яе  аднаклассники и пакликали гуляць . Мне зрабилася сумна  : таксама хацелася на вулицу . (сяброука имя )гэта зауважыла и адмовилилася ад запрашэння . Яна засталася .  Вы скажыце - такая дробязь не доказ сяброуства . А я упэуненна - яно праяуляецца менавита у дробязях .  Где надо поставь у кароткае и напиши имя своей подружки .