Написать пять предлажений и ли можно больше про Японию про сучасну

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
То, что называется «Сучасна українська мова», является на самом деле малоосмысленным конъюнктурным набором букв Перші люди заселили територію сучасної Японії в пізньому палеоліті. 13 тисяч років тому на Японських островах виникла неолітичнакультура Джьомон, носії якої булимисливцями-збирачами і творцями «пламенистої» декоративноїкераміки.