Написать рассказ не большой о войне 1812 года 4 класс

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вітчизняна війна 1812г.- війна між Росією і Францією. 12 червня 1812 року майже 500 тис. Солдатів Наполеона, перейшовши річку Німан, вторглися в Росію. 3 російські армії перебували на великій відстані один від одного. Приймати бій з наполеонівською армією було невигідно, і командувач російськими військовими силами Барклай де Толлі вирішив відійти вглиб Росії. План Наполеона полягав у тому, щоб розгромити російські армії по частинах потужним концентрованим ударом.В серпні 1812р. Наполеону після тривалого штурму вдалося овладетьСмоленском. Зі Смоленська відкривалася дорога на Москву.8 серпня - Кутузова призначили главнокомандующім.Генеральное бій відбулося 26 серпня біля села Бородіно. Перед російськими стояло завдання - вимотати противника, підірвати його військову міць і бойовий дух, зупинити наступ французів і захистити Москву. У разі успіху самим почати контрнаступ. Але чисельна перевага ворогів був великий. Було вирішено віддати Москву, щоб врятувати армію.В вересні-жовтні Наполеон перебував в Москві, але перемоги здобути НЕ удалось.Октябрь-грудень - вигнання армії Наполеона з Росії по зруйнованої Смоленської дороге.25 грудня 1812 - імператор Олександр I видав маніфест про перемогу Росії .Война дорого обійшлася Російської держави. Частина західних і центральних губерній були повністю або частково зруйновані, внаслідок величезних втрат скоротилася чисельність населення країни.
Гость
Отечественная Война 1812 года важная страница в истории не только нашей страны, но и всей Европы. Вступив в череду «наполеоновских войн» Россия выступила заступницей монархической Европы. Благодаря русским победам над французами глобальную революцию в Европе удалось отсрочить на некоторое время. Война Франции и России была неизбежна, и 12 июня 1812 года собрав 600 тысячную армию, Наполеон форсировал Неман и вторгся в пределы России. У русской армии был план противостояния Наполеону, который был разработан прусским военным теоретиком Фулем, и одобрен императором Александром I.Фуль предполагал, что армии будут планомерно отступать на укрепленные позиции, соединятся, и сдержат натиск Наполеона. На практике же вышла катастрофа. Русские войска отступали, и вскоре французы оказались недалеко от Москвы. План Фуля полностью провалился, несмотря на отчаянное сопротивление русского народа.         Сложившаяся ситуация требовала решительных действий. Так, 20 августа пост главнокомандующего занял  Михаил Кутузов, который был одним из лучших учеников Великого Александра Васильевича Суворова. Во время войны с Францией Кутузов произнесет интересную фразу: «Чтобы спасти Россию, надо сжечь Москву».