Написать сказочный рассказ (оповідання) про любимое дерево (груша) что бы оно говорило действовало вобщем его надо "оживить" HELP!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Іду я лісом і чую:"Ой,бідна я,ой,бідна!"Пішов я по звуку й побачив грушу.Вона плакала... -Чого плачеш?-запитую я. -Та як мені не плакати?Нікто мене не поліває,усім складно...Нікто не коштує моїх плодів,ліньки усім... -Та як тебе полити? -Бачиш,ковшик біля куща калини?Візьми цого,будь ласка,наповни водою з того джерельца-показала вона віткою-й полий мене. Узяв я ковшик,набрав води,полив грушу. -Та що далі? -Скуштуй мої плоди! Узяв,сорвав я грушку..Відкусив...А вона смачна!!! -Дуже смачно!Можно я зірву парочку груш собі? -Бери хоч усі!Ти кращий хлопчик,якого я колись бачила! Прийшов я додому,розповів усе мамі,а вона сказала: -Молодець,Андрійку!Ти справжній юннат !