Написать сочинение на тему Чому навчаэ твiр? (Тореодори з Васюкiвки) Не багато

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Глоловними героями твору Всеволода Нестайка "Тореадори з Васюківки" є Ява та Павлуша.Це двоє завзятих друзів,що вічно вплутуються  в різні історі.Ці двоє навчають нас дружити адже вони показали,що за будь-яких негараздів кожен допоможе або прикриє.