Написать сочинение по английскому языку как я провел осенние каникулы в прошедшем времени с переводом

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
these fall break, I was in the country in the Kaluga region. I had grilled tasty kebabs and enjoy this taste I was watching TV and interesting programs It was very interesting to look at the falling leaves Of course, I went to church and lit a candle vacation without lessons - not interested of course I did like this