Написати 2 означено-особові односкладні речення, 2 неозначено-особові односкладні речення, 2 безособові односкладні речення, 2 узагальнено-особові односкладні речення, 2 назив

Написати 2 означено-особові односкладні речення, 2 неозначено-особові односкладні речення, 2 безособові односкладні речення, 2 узагальнено-особові односкладні речення, 2 назив ні односкладні речення.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Задзвони в усі дзвони по всій Україні - означено-особові односкладні речення Отак пройду крізь твій великий подив,не зачеплюсь об лагідні слова (означено-особові односкладні) Стоїш високо-не будь гордим,стоїш низько-не гнися- узагальнено особові Учителя і дерево пізнають по плодах(узагальнено особові) Та полоивна,де клас,темна,а друга,де їх квартира,дивиться видикими освіченими вікнами,їх дожидають(неозначене-особове) Чипчину хату опечатали,забили(неозначене-особове) Серед лісу ставок прикрашено очеретом(безособові односкладні речення) Як весело нам було у ту саму мить (безособові)