Написати аналіз вірша Тема: ? Ідея : ? Художні засоби Епітети : ? Метафори : ? 3 Н1ЧНИХ МОЛИТОВ Господи, літа стебельце всели до самітніх душ, дай кожному звити кубельце, i не поруш. Хай кожен в цім світі спасеться, ха...

Написати аналіз вірша Тема: ? Ідея : ? Художні засоби Епітети : ? Метафори : ? 3 Н1ЧНИХ МОЛИТОВ Господи, літа стебельце всели до самітніх душ, дай кожному звити кубельце, i не поруш. Хай кожен в цім світі спасеться, хай світить з-за темних круч довкола кожного серця віри Твоєї обруч
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тема - закликати людей вірити у Господа Основна думка - Господь дає можливість створити своє життя, "звити кубельце" Художні засоби: Епітети: "самітніх душ", "з-за темних круч" Інверсія:"літа стебельце" Анафора:"хай...хай" Метафора:"всели до самітніх душ" Риторичне звернення:"Господи,"