Написати діалог про розмова з батьками про мої успіхи в школі

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
— Привіт, донечко! Як у тебе пройшов навчальний день? — Добре, матусю. Оголосили оцінки за контрольну роботу з української мови. — І скільки ж у тебе? Задоволена результатом? — 12 балів! У мене найвища оцінка у класі. Навіть вчитель мене похвалив. — Значить ти не дарма старалась. Молодець, Оленко! Продовжуй у тому ж дусі. Я пишаюсь тобою.