Написати іменники в душках у потрібному відмінку. У кожного (плем'я) було своє ім'я.(Ім'я) поляни звалися люди,які жили коло Києва.(Плем'я),що мешкало у великих лісах,дісталося ім'я древляни.(Ім'я) сіверяни звалися мешканці нин...

Написати іменники в душках у потрібному відмінку. У кожного (плем'я) було своє ім'я.(Ім'я) поляни звалися люди,які жили коло Києва.(Плем'я),що мешкало у великих лісах,дісталося ім'я древляни.(Ім'я) сіверяни звалися мешканці нинішньої Чернігівщини.Спільного (ім'я) наші предки тоді не мали.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У кожного племені було своє ім'я.Ім'ям поляни звалися люди,які жили коло Києва.Племені, що мешкало у великих лісах,дісталося ім'я древляни.Ім'ям сіверяни звалися мешканці нинішньої Чернігівщини.Спільного імені наші предки тоді не мали.