Написати лист другові, використовуючи вставні слова ( на жаль, на думку, до речі, звичайно, та ін.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Привіт, Ася! Як у тебе справи? У мене, звичайно, все, як завжди, добре. Нового нічого немає, якщо не вважати того, що наша кішка Мурка вчора народила п'ять чарівних кошенят. На мою думку, вони дуже красиві, особливо білий з чорним оком. Звичайно, ми не будемо їх топити, ми ж не дикуни, а роздамо людям. Якщо ти хочеш собі одного, то я можу подарувати тобі. Якого ти хочеш: чорного з сірим хвостиком, бежевого, сірого або чорно-білого? Ясна річ, білого з чорним оком я залишу собі. З нетерпінням чекаю відповіді. *Ім'я відправника*