Написати міні -твір на тему "І на землі немає більших втіх, ніж слрво , що єднає нас усіх" СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Як нам усім зрозуміло вже дуже-дуже давно,слово це найбільша перевага людини.Тому що люди - це не тварини.Ми можемо усе вирішити словом,а тварини навпаки одразу як виникає якийсь конфлікт починають гризтися.Словом можно когось похвалити,когось знищити морально.Тому якщо люди хочуть миру на землі не треба бути тваринами!