Написати программу в c++. Нехай дано послідовність чисел, яка закінчується 0. Написати програму, яка рахує суму тих чисел послідовності, порядкові номери яких є простими числами Використовувати цикли, без масивів.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
#include using namespace std; bool isPrime(int); int main() { setlocale(LC_ALL, "Russian"); int sum = 0, c = 1, num; while (true) { cin >> num; if (num == 0) break; if ( isPrime(c) ) sum += num; c++; } cout << "Результат: " << sum; return 0; } bool isPrime(int n) { if (n < 2) return false; if (n == 2) return true; if (n % 2 == 0) return false; for (int i = 3; (i * i) <= n; i += 2) { if (n % i == 0) return false; } return true; }