Написати п'ять речень з газетних статей з відокремленими дієприкметниковими чи дієприслівниковими зворотами

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Речення з дієприслівниковими зворотами 1. У поточній кваліфікації в ЧС-2018 Роналду забив вже 9 голів, /випереджаючи поляка Роберта Левандовскі на 2 м'ячі/. 2. Максимум, що ми наразі можемо – це дивитися на Європу і дивуватися її високій культурі, /попутно нарікаючи/, мовляв, от свого часу Русь задавала тон, а тепер колись немита Європа вибилася в законодавці. 3. І чи можливе таке «виведення», бо та складова, /від Шевченка починаючи/, тяжка ноша українського письменника.   Речення з дієприкметниковими зворотами   4. У будь-якій завеликій спільноті люди стають масою, однак Європа сильна тим, що там утворився культурний простір, /просочений тою мірою егоїзму/, яка вимагає кожний з класів невідступно тягти на себе ковдру. 5.На такому благодатному полі, /щедро угноєному терором та словесною чехардою ідеології/, дуже легко узурпувати владу.   ***Речення взяті з українських порталів (що єдино)