Написати текст за скільки часу я роблю домашнє завдання з понеділка по пьятницю

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
за тиждень треба зробити багато уроків разом наприклад с понеділка на вівторок  роблю (сам напишеш скильки уроков) я їх роблю за (скількісь там часу) . вівторка по середу (короч в тако темпе(ну и концовка)) ось десь через стільки часу я роблю уроки від понеділка по пятницю.