Написати твір-мініатюру "її величність жінка" за твором "момент"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Що таке жінка? Це біле молоко. Варто їй захотіти, і вона наситить своєю любов'ю кого завгодно. Вона може змішатися з медом і зігріти будь-яку душу, пом'якшити її природу і зберегти її натруджений голос. Вона може заграти, як кумис, і вдарити в голову чоловікам. Жінка здатна наповнити кімнату своєю присутністю, як заповнює молоко глечик, плавно, займаючи весь відведений їй простір.Але, скипаючи, вона перетворюється на піну, яка рветься назовні, яка може обпалити і втекти. І особливо небезпечна жінка тим, що скипає вона непередбачувано і часто у той момент, коли чоловік відвернувся.Краса жінки в її станах. Один любить топлене молоко, інший парне, третій – згущене з цукром. Але не це виявляється важливим. Важливе лише те, що в ній повинна жити первородна енергія, дана Богом, яку вона вміє в собі виробляти і обачливо віддавати. Ця енергія в ласці і милосерді жінки. І її сини ніколи не навчаться любити інших людей, якщо вона не володіє цією енергією.Кажуть, що молоко корисне. Від того чоловік слабшає без жінки, що йому не вистачає живлення для душевного зростання. У неї може бути багато покликань, але є одне запасне і головне, не маючи якого чоловіки метушаться все життя в пошуках інших занять – це сама її біла природа, яка потрапляє на губи крихітної дитини, що насичує її силою і що стає її частиною. Вона не посередник, не рабиня і не королева, вона – золота середина. Вона – зв'язок, що тримає міцніше цементу.У жінки багато думок і відчуттів відразу, і найбільше серед них переживань. Жінка, яка не сумнівається у своїй привабливості, розумі і цікавості, або лінується, або далі не розвивається, скоро знову почне сумніватися. Вона гостріше відчуває запахи і краще вибирає кольори, але під час небезпеки закриває обличчя руками. Їй необхідно стежити за своєю зовнішністю, голосом, рухами, поставою, а головне – за переживаннями, тому що вона чудесна, коли все навколо любить. Тому що прекрасна, як явище живої і не живої природи, як пейзаж, як метелик, і ніщо і ніхто в світі не несе більшої відповідальності за свою красу, ніж вона. А чоловіку, йому дозволяється бути і некрасивим. Так він навіть чарівніше.Жінка живе в грубому світі і готова до цього. У неї має бути прихована сила на двох, якщо вона буде або є матір'ю. Навіть жорстокість чоловіків, їх кам'яна завзятість, не ламає кремінь, а вона може текти під ці камені і точити їх, тим самим зрушуючи з місця. Буває і троє сильних не можуть зупинити буйного чоловіка, а вона прийде і скаже так, що він у раз втихомириться.Прояв почуттів – це найвеличніша сила жінки. Вона смішить і радує, підбадьорює і штовхає до дій, вчить відчувати у відповідь і дратує, вона незрозуміла, а без цієї сили зовсім нудно жити. Мабуть, немає гірше жінки, ніж та, яка скупа у своїх почуттях, не вміє бути ніжною, і все вирішує одним холодним розумом.Молоко не може пролитися марно, воно одного разу знаходить глечик, в якому буде зберігатися. А глечик або залишається порожнім, або наповнюється молоком – і від цього жорстокість чоловіків: вони обирають, якою бути краще посудині.Її величність жінка відчуває істину серцем і запускає своє праве півкуля там, де безглузді логіка і знання. Чоловік шукає істину своїм розумом, вчиться милосердю на життєвому досвіді. А жінці дано багато чого вже з народження, тому як сама вона виробляє життя.