Я хочу подякувати своїй першій вчительці за те що вона навчила мене писати,читати,рахувати. За те що у школі я відчувала себе як дома. За те що вона мені стала як друга мама. Коли я піду в старші класи я буду дуже сумувати за своєю першою вчителькою.
З першого навчального дня вона дуже сподобалася мені. Вона навчила нас писати, читати, рахувати, малювати і робити різноманітні поробки. Вона навчила нас поважати старших, цінувати друзів і подруг. Вона допомагала нам долати труднощі.
Наталія Миколаївна справедлива, добра, мудра і красива вчителька. Багато дівчаток з нашого класу хочутiли бути схожими на неї.
Дуже багато особистого часу вона проводила з нами-учнями. Вона ходила з нами в походи, в театр, цирк, їздила на екскурсії.
Всім хлопцям подобалося, коли Наталя Миколаївна проводила захоплюючу програму на різні свята. Вона пам'ятає дні народження кожного учня і обов'язково привітає невеликим подарунком.
Я вже закінчую одинадцятий клас, але першу вчительку я не забуду ніколи. Спасибі їй за все. (рад если смог помочь )