Написати твір про улюбленого спортсмена 10 речень. допоможіть пожалуста не дуже срочно нада ))))

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Серед усіх спортсменів мені подобається Лілія подкопаєва. вона народилася у Донецьку.Вона почала займатися гімнастикою ще з малечих років.Завдяки таланту та наполегливій праці Подкопаєва завоювала 45 золотих 22 срібних і 14 бронзових медалей на міжнародних змаганнях .Вона стала абсолютно чемпіонкою світу , і абсолютно чемпіонкою олімпійських Ігор у Атланті. Після закінчен кар'єри Лілія взяла за громадянську діяльність . Люди в усьому світі захоплюються нею .