Написати твір у публіцистичному стилі на тему "Комп'ютер-необхідна річ сьогодення"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Комп’ютери та нерозривно пов’язані з ними інформаційні технології постійно розвиваються. Думається, що вже через кілька років світ зміниться кардинально саме завдяки цій сфері технічного прогресу. Варто зауважити, що сьогодні комп’ютер використовується для роботи, розваги, він дозволяє реалізувати безліч природних потреб людини. Звичайно, було б брехливо стверджувати, що без комп’ютера можна обійтися. Ні, без нього неможливо обійтися. Комп’ютер став для людини засобом першої необхідності, він використовується нами повсюдно. Неможливо відмовитися від використання комп’ютерів. Позбавляючи себе такої можливості, людина позбавляє себе безлічі переваг у житті.