Написати власну гумореску . Про звірів. На Українській мові.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Звірі стали дивувати На все горло тут гарлати На паркані півні - готи Кіт виспівуває ноти Мені тринадцятий минало Як всіх птахів у нас не стало Звірі лишень грались в жмурки, А від яєць нема й шкарлупки. Ще й сорока прилетіла І мороки наробила Знову звірі посварились Дуже сильно так втомились Припинили галасувать І дали мені поспать!!!