Напиши наворiчну листiвку своему товаришу з привiтанням i побажаннями.Не забудь назвати того, до кого звертаешс.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Привіт, Олена) Наскільки ти знаєш ,то завтра вже новий рік!!!! Я хочу тебе привітати з цим чудовим святом, побажати тобі усього найкращого в новому році!!!! З Новим роком!!!! Твоя найкраща подружка)