Напиши письмо другу о том, как вы готовились и праздновали День МатериDear---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------...

Напиши письмо другу о том, как вы готовились и праздновали День Матери Dear -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------With love, -------------------------------------------------------------------------------------- 3 класс
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
dear friend I write you because i want to tell you as i celebraite mothers day. I made a lot of flowers with paper and i bought lot of sweets.My mother was happy.Then I with my mother go to the park. It was a great day with love ; your friend see you soon