Напиши полную форму. образец:i"m-i am 1 he"s- ...

Напиши полную форму. образец:i"m-i am 1 he"s- 2you"re- 3she"s- 4 we"re- 5 they"re
Гость
1) he`s- he is 2)you`re - you are 3) she`s - she is 4)we`re - we are 5)they`re - they are
Гость
1)he is 2)you are 3)she is 4)we are 5)they are