Напиши текст про те чи доводилося Тобi допомагати тваринам (4-5 речень)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Якось біля свого будинку я побачила кошеня . Йому не було де жити .   Мені було його дуже жаль .Воно було злякане . Ми вирішили залишити його собі . Зараз йому 10 місяців 24 дні 18 годин 47 хвилин. 30 квітня йому виповниться 1 рік . Ми з нетерпінням чекаємо цієї події .   Допомагайте тваринам!