Напиши твір – міркування «Лиш не бува ніколи, щоб друг тебе забув»  (5 -7 речень).  Дотримуйся абзаців. поможіте пожалуста!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дружба - слово, що містить в собі мільйони почуттів. Прекрасно,коли ти маєш людину, яка розуміє тебе, краще за всіх і це не обов*язково родич це чужа людина, але яка стала тобі такою ж близькою як і ті хто знають тебе з народження.  Всі ми маємо друзів, їх небагато. Декілька. Але вони справжні. Людина,яка має сім*ю і декілька вірних друзів - вона багата. Коли в нас якісь неприємності, поганий настрій або навпаки щастя та радість ми можемо це розділити з ближніми, вони зрозуміють, підтримають і проживуть ці моменти разом з нами. Справжній друг допоможе, підкаже як вчинити, висловить свою думку щодо різних ситуацій і буде поруч не дивлячись ні на що. Але бувають випадки,коли друзі обманюють і зраджують. Дуже важко розчаруватися в людині, якій довіряв все, розповідав самі таємні почуття, проблеми і думки, а вона зрадила...Бувають моменти, коли друзі знаходять тобі заміну. З кимось починають спілкуватися краще вже не згадують про тебе так часто як раніше, вже не хотят бачити тебе поруч.. Лише не бува ніколи, щоб тебе друг забув