Напишить 3 прислів'я та 3 приказки

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Прислів'я: Не лiзь поперед батька в пекло Пан з паном, а Іван з Іваном Казав Наум: візьми на ум! Приказки: Аж на третій яр чути ваш базар! Не родись красивою, а родись щасливою Де багато, там розсипають
Гость
Приказки За вовка помовка, аж він сам іде.  У кого серце вовче, той їсть кого хоче. Вовк прийшов у овечій шкурі. Прислів'я  Дурний друг – недруг  Річ краще нова, а дружба – стара  Не той друг, хто медом маже, а той, хто правду каже