Напишить 3 речення з перехідними і 3 речення з неперехідними діесловами (визначти час , вид , стан дієслів )
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
перехідні Я вивчив всі формули, що були задані(мин.час.докон.вид. ) Олесь виконав вправу на відмінно (мин.час.докон.вид) Можна читати книгу,але не розуміти про що читаєш (інфінітив.недок.вид) неперехідні Я вмію швидко читати(інфінітив.) Дякую,що виконав за мене(мин час докон.вид)
Будівля сама не побудується(майб.часнедокон вид)