Напишіть 4 речення в кожному слові ось слова: пиріг, вишневий, стебло, блищати, гриміти, стирати,(не одяг а олівцем) та неведимка.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сьогодні вранці бабуся спекла вишневий пиріг. У моєї улюбленої квітки зламалося стебло. Вчора був дуже сильний дощ, блищала молнія та гримів грім. Мій малюнок вийшов не дуже вдалим, тому довелося стерти його. Я подивився цікавий фільм про людину невидимку.