Напишіть 5 прислів"я з чергуванням приголосних Срочно допоможіть

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Наприклад: вiк живи, вiк учись. не мала баба клопоту, купила порося. голос волаючого в пустелi, посипати голову попелом.
Гость
1.       Все добре, що добре кінЧається. - КінеЦь – ділу вінець. 2.       Добро пуШить, а лихо сушить. - Гроші - пуХ, тільки дмухни на них - і немає. 3.       Лізе в вовки, а хвіст собаЧий. – СобаКа гавкає від того паркану, до якого прив’язана. 4.       Не той друГ, що медом маже, а той, хто правду каже. - ДруЖба та братство – найбільше багатство. 5.       БреХливу собаку далеко чути. – Не бачив оком, то не бреШи язиком.