Напишіть ідейно художній аналіз вірша  Д.Кременя "Не поїду до матері в гості..." Не  поїду  до  матері  в  гості,  -де  гора,  як  малий  Еверест...А  злітають  сніги  високосніна  підсвічений  місяцем  хрест.І  далеко  -  і  Ю...

Напишіть ідейно художній аналіз вірша  Д.Кременя "Не поїду до матері в гості..." Не  поїду  до  матері  в  гості,  - де  гора,  як  малий  Еверест... А  злітають  сніги  високосні на  підсвічений  місяцем  хрест. І  далеко  -  і  Юрмала,  й  Дзінтарі, сива  Балтика,  синій  Дунай. Півсела  на  високому  цвинтарі, півкраїни  в  селі  не  шукай. А  коли  прилетять  з-за  кордону окільцовані  вже  журавлі, підсолодимо  хвилю  солону, біля  моря  не  густо  землі. І  живу,  як  у  місячнім  кратері, та  своїм  не  торгую  ім'ям... Як  вам,  рідні,  живеться  без  матері? Як  без  неньки  шенгениться  вам? Ви  до  мами  не  їдете  в  гості, але  їде  у  гості  біда. І  не  линуть  сніги  високосні  - Навіть  снігу  нам  Богу  шкода. Не  звели  на  "хрущовці"  горище, але  всі  ми  -  царі  й  королі. І  до  неба  я  вище  і  вище, І  все  ближче  мені  до  землі...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Цінуй кожну хвилину, проведену у колі близьких людей, особливо матері, і бережи невблаганний час, який іде вперед наче вічний мандрівник, і його не зупинити. Адже серце матері - це безодня,  у глибині якої знайдеться прощення, а молитва матері з дна моря врятує!