Напишiть лист друговi, використовуючи вставнi слова "на жаль, на думку, до речi, звичайно"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Привіт друже,як справи.Я тебе вже зачекався ,ти коли приїдеш звичайно я розумію що в тебе справи,але якось приїжай. На жаль я теж неможу приїхати приїду настурного року.Доречі на думку,ми можемо зустрітися  завтра о третій біля паку, я просто буду проїжджати.Звчайно я буду чекати До зустрічі!