Напишіть рівняння реакцій за поданими схемами, укажіть типи.КNO3=KNO2+O2NO+O2=NO2Li2O+H2O=LiOHH2+CI2=HCIУ якому рівняння реакцій сума коефіцієнтів є найбільшою, а в якому- найменшою?Помогите пожалуйста

Напишіть рівняння реакцій за поданими схемами, укажіть типи. КNO3=KNO2+O2 NO+O2=NO2 Li2O+H2O=LiOH H2+CI2=HCI У якому рівняння реакцій сума коефіцієнтів є найбільшою, а в якому- найменшою? Помогите пожалуйста
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2KNO3=KNO2+O2 2NO+O2=2NO2 найбільша кількість кофіцієнтів Li2O+H2O=2LiOH H2+CL2=2HCL