Напишіть словами математичні вірази: а) Сума чисел дорівнює 987 4 56 173: б) Від 740 387 124 відняти 78: в) Скласти 13 із 639 194 356.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а)Сума чисел дорівнює дев'ятсот вісімдесят сім мільйонів чотириста п'ятдесят шість тисяч сто сімдесят три. б)Від сімсот сорок мільйонів триста вісімдесят сім тисяч сто двадцять чотири відняти сімдесят вісім. в)Скласти тринадцять із шістсот тридцять дев'ять мільйонів сто дев'яносто чотири тисячі триста п'ятдесят шість.