Напишіть твір-роздум на тему "Від теплого слова і крига скресне"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А й справді, від теплого слова і крига скресне.Ось ідеш собі по парку а до тебе чоловік підходить і говорить комлімент.Тобі приемно...Адже не кожен може сказати комплімент.Ти починаеш червоніти бо тобі здаеться що це всі чули.Ні,тобі просто приємно почути тепле слово від незнайомця.