Напишіть замітку до газети,на тему "Шкільне свято" Допоможіть буль ласка!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Нещодавно ми, учні 4-А класу, провели цікаве Свято мови. Дівчата і хлопці старанно підготувалися: вивчили вірші про рідну мову, прислів’я та приказки, загадки. Згадали про нелегку історію українського слова, його переслідування та розквіт. Провели цікаву вікторину про рідну мову. Учні нашого класу самостійно підготували її. Нашими глядачами були учні інших класів, вчителі, батьки. Вони довго плескали нам, коли закінчився виступ. Усім дуже сподобалось. Глядачі отримали гарний настрій. Учні дізналися багато цікавого. _____________________ учень 4-А класу.