Напишите 15 слов в яких звукив меньше ниж букв,10 слив у яких звукив бильше ниж букв,написати 5 слив з подвоенням.написати твир 5-7 речень на тену моя улюблена квитка про любой цветок ПОМОГИТЕ ПЛИЗ

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
звуків більше ніж букв:яма,ящірка,янгол,маяк,Ялта,їжак,єхидна,Юпітер,     п'єса,щока.                                                                                                       звуків менше ніж букв:пень,береться,окунь,перець,олівець,знавець,півень,     підведеться,німець,кінь,пільговий,запитання,мішень,кухонна,тінь.                   подвоєння:вміння,знання,пісенний,навчання,перетворення.