Напишите 9 предложения на английском языке с неправильными глаголами плизз

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. I went to the cinema yesterday 2. John has done his homework 3. He knew that Jill was right 4. My brother has got a lot of stamps because he collects it 5. I fought with the classmate last night 6. Kelly has eaten all fruits and I was very upset 7. I heard a strange noise when I was doing the ironing 8. I've left my notebook at tom'a house 9. He spoke very rude
Гость
I found myself (я нашёл себя) I seen that face before (я видел это лицо раньше) I've been watching you (я наблюдал за тобой) I've been thinking about you (я думал о тебе) I bought a new hat yesterday (вчера я купил новую шляпу) I forgot my phone (я забыл мой телефон) I forgave him (я простил его) I got love (я получил любовь) I knew it ,but forgot (я это знал,но забыл)