Напишите одно слово фонетика одно слово септеу одно слово таульдеу одно слово жектеу

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ДФонетика Өсімдік - 3 буан, ө - ашық, сім - бітеу, дік - бітеу. Ө - дауысты, жінішке, ашық, еріндік. С - дауыссыз, қатан і - дауысты, жінішке, қысан, езулік М - дауыссыз, унді Д - дауыссыз, уян і - дауысты, жінішке, қысан, езулік К - дауыссыз, қатан __________________ Сөзде 7 аріп, 7 дыбыс бар