Напишите пожалуйста как провели бы отпкск вы на английском(На самом деле просто напечатайте этот текст)спасибо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Почти всё перефразировано, чтобы не было точь-в-точь. Смысл сохранен, ошибок вроде нет Dear ______,  How are you? I'm having fun in Greece. The weather is wonderful and hot. So every morning I spend a lot of time near the sea. I'm so tanned! Me and my brother ride jet ski and also we constantly go diving. He also taught me how to play water polo. Our hotel is very nice and I really like the food in the restaurant! For dinner I usually prefer to eat seafood. I think it is one of the best holidays in my life! Drop me a letter when you can!  Best wishes,  ______