Напишите пожалуйста на Сербском языке текст на тему природа кириллицей

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Све што нас окружује и ми смо део природе.     Живимо међу природе. Зато што је - наш дом. Од тога зависи наше здравље и стање. Како смо се побринути за вашу кућу, тако да треба да брину о природи. Зачепљен окружење, неконтролисана сеча шума узроковане пожарима, недостатак постројења за третман отпадних вода и многих других фактора утиче на то лоше, а самим тим и особа.     Задатак за све и све - да волимо и заштити природе. То је наш дом.