Напишите пожалуйста по английски Откуда родом эти мальчики? 2. Где мальчики? 3. сколько лет этому мальчику? 4. кто этот мальчик? 5. как дела у мальчика?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Where did these boys come from? 2.Where are the boys? 3.How old is this boy? 4.Who is that boy? 5. How is the boy doing?
Гость
Where are from these boys? Where are boys?How old is this boy?Who is this boy? How is this boy?